TEORIE 5 – Reproduktory, DAW a Digitální audio a Opakování Teorie

calendar icon  ORGANIZAČNÍ INFORMACE

hand watch icon Kdy: 19. 03. 2023, 9:00 – 16:00.

location iconKde: FairFilm Studio, Dittrichova 11, Praha 2, Nové město – na zvonku vytočte číslo 10 a po otevření jděte dvě patra do suterénu, kde už nás najdete.

person icon Lektor: Rikki Beran (603 530 780)

microphone icon Co s sebou: ideálně notebook, popř. poznámkový blok (není to však nutné)


bulb options icon CO SE V TÉTO ČÁSTI NAUČÍTE

V této části se budeme nejdříve věnovat reproduktorům a reproduktorovým soustavám. Řekneme si, jak tato zařízení fungují, z čeho se skládají a jaké jsou jejich vlastnosti. Pozornost budeme také věnovat způsobům zapojení těchto zařízení. Kromě reproduktorů se podíváme i na sluchátka.

Potom už přijde řada na opakování teoretické části. K dispozici budete mít cvičné testy s těmi nejdůležitějšími otázkami. Zároveň se dozvíte veškeré potřebné informace k závěrečným testům a praktickým projektům, které jsou potřebnou součástí k úspěšnému ukončení kurzu.

A jelikož se v praktické části budeme pohybovat v prostorách nahrávacího studia, připravili jsme pro vás lekci, kde si řekneme ještě něco málo k DAW softwarům a ukážeme si základy práce s některými softwary.

 

Níže najdete PDF dokument, který obsahují tipy, jak si nastavit operační systém Windows a zefektivnit ho pro práci se zvukem:

Nastavení OS Windows.pdf

Zde máte v PDF formě informace o závěrečných zkouškách:

Zadání závěrečných zkoušek.pdf