Co o nás říkají absolventi

Jako aktivnímu muzikantovi mi tento kurz pomohl nahlédnout na ”druhou stranu” tedy ke zvukařům a pomohl mi poznat technické věci, které jsem doposud znal jen teoreticky.

Díky kurzu jsem poznal parádní lidi a díky výborným lektorům jsem položil první stavební kámen v pyramidě znalostí o zvukařině.

Dan Janoštík
Daniel Janoštík
Session player Olomouc

Kurz hodnotím víc než pozitivně. Kromě všeobecných znalostí se člověk dozvěděl vždy i něco navíc. Hodinám nechyběla jak profesionalita, tak zábava a kluci jsou opravdu muzikanti a lidi tělem i duší.

Doufám, že v budoucnu budu moct navštívit i další kurzy a s klukama se opět setkáme v hojném počtu. Díky moc a ať to zvučí!

David Rocker Skalka
Martin Skalka
Producent
Hodonín

Kurz byl pro mě velkým přínosem, naučil jsem se v podstatě vše o zvukařině. Zapojení složitého PA, jak vybrat studiovou techniku/techniku na živý zvučení, mix, nahrávání, živý zvučení, mastering a celkově vše, co potřebuji ke zvučení. Všichni lektoři jsou velice příjemní profíci. Sešli jsme se s velice příjemnou partou a plánujeme i nějaké společné projekty. Moc děkuju všem, dostal jsem i nabídky na brigády díky Karlovi.

Jan Hovorka
Jan Hovorka
Zvukař TV Nova
Praha

Tak 4 mesiace zvukariny dokončené, ďakujem všetkým. Samozrejme za mňa najväčší obdiv patrí Lukášovi Marečkovi, ktorý je veľký muzikant, zvukár a hlavne človek s veľkým Č. Samozrejme ďakujem Rikki Beranovi za množstvo cenných rád a poznatkov, je super, že človek tvojho kalibru je v ČR. Čau. Páni, určite sa uvidíme ešte.

Jan Szabo
Ján Szabo
Rapper
Bratislava

Na internetu najdete milion videí o tom, jak správně nahrát bicí. Ale máte na ně čas? Můžete si to rovnou vyzkoušet v praxi? Proto jsem se do kurzu přihlásil. Teorie spojená praxí podaná od profíků s možností všechno si vyzkoušet, na všechno se zeptat…Pokud se nemůžete posunout dál, nebo o zvučení, nahrávání nebo produkci nevíte zatím nic, určitě bych vám tento kurz doporučil.

Jan Zatloukal
Jan Zatloukal
Hudebník
Praha

Na kurz jsem se přihlásil impulzivně, díky kontextové reklamě a proto, abych si rozšířil obzory pro své povolání a aktivní vystupování. Dostal jsem profi přístup, výbornou partu lidí a kotel nových vědomostí. Sice našemu kurzu docela hodila vidle do průběhu karanténa, ale potěšilo mě, jak rychle organizátoři zvládli naskočit na distanční formu 🙂 Rozhodně věnovaného času nelituju.

Jan Kapic
Jan Kapic
Hudebník / technik
Praha