Akreditovaný zvukařský kurz v P R A Z E

Cena

Cena kurzu za 20 výukových dní (160  vyučovacích hodin)  je 19.900 Kč / 790

Možnost rozdělení platby:

  • Platba najednou (19.900 Kč / 790 )
  • Platba na 2 části (10.500 Kč + 9.400 Kč / 400 + 390 )
  • Platba na 3 části (8.500 Kč + 6.400 Kč + 5.000 Kč/ 340 + 250 + 200 )
    • * při rozdělení plateb na 3 části musí být min. 2 zálohové platby zaplaceny před začátkem kurzu
  • Kurzovné zahrnuje:
  • 80 vyučovacích hodin prezenční teoretické výuky
  • 80 vyučovacích hodin prezenční praktické výuky
  • možnost konzultací kteréhokoliv z lektorů v průběhu celého kurzu
  • vyučovací pomůcky

Přihlášení do kurzu

Přihlašovat do kurzu se můžete v sekci Přihláška do kurzu.Vybrané ohlasy


Michal Oříško

Výborný kurz, můžu jen doporučit, byl jsem v Praze, Ota je Mistr zvuku a ze mě udělal Zvukaře 🙂
Stojí to za to, neváhejte.

Master Sanderz

Petr Boleček

Kurz mi dal hodně. Otevřel mi dveře k opravdové současné zvukařině. Naučil jsem se spoustu nových věcí, o kterých jsem neměl ani tušení, například práci s digitálním mixpultem. Byla tam prima parta a nechyběla ani spousta legrace.

Petr Boleček
zvukař, Písek

David Rockery

Kurz hodnotím víc než pozitivně. Kromě všeobecných znalostí se člověk dozvěděl vždy i něco navíc. Hodinám nechyběla jak profesionalita, tak zábava a kluci jsou opravdu muzikanti a lidi tělem i duší. Doufám, že v budoucnu budu moct navštívit i další kurzy a s klukama se opět setkáme v hojném počtu. Díky moc a ať to zvučí!

David Rockery (David Skalka)
hudebník a producent, Hodonín

Ján Szabo

Tak 4 mesiace zvukariny dokončené, ďakujem všetkým. Hip hop je super muzika, ale to, čo ste podaktorí zo seba dokázali dať, bolo absolútne nad moje chápanie. Samozrejme za mňa najväčší obdiv patrí Lukášovi Marečkovi, ktorý je veľký muzikant, zvukár a hlavne človek s veľkým Č. Samozrejme ďakujem Rikki Beranovi za množstvo cenných rád a poznatkov, je super, že človek tvojho kalibru je v Českej republike. Uau. Páni, určite sa uvidíme ešte.

Ján Szabo
rapper, Bratislava

Martin Slávik

Jako studentovi audio-inženýrství na univerzitě VUT, mi tento kurz umožnil poprvé si prakticky „ošahat“ teoretické znalosti naučené na fakultě. Tento kurz vřele doporučuji všem, kteří mají se „zvukařinou“ cokoliv společného, protože každý si v něm může najít to své. Ať už si díky němu odnese pomyslný „první stavební kámen“, na kterém si může směle rozvíjet získané zkušenosti, nebo se díky němu zlepší v nějakém okruhu práce zvukaře, jako je práce ve studiu, živé zvučení, či práce s technikou. Navíc, jako bonus už tak skvěle naplněného kurzu, člověk dostane ve dvoudenním bloku znalosti právního minima od doktora práv Petra Dostalíka, kterého výuku bych popsal jako nezapomenutelnou a taktéž velmi přínosný celodenní blok zaměřený na všestranné využití práce zvukaře v praxi. Profesionalita, ochota a lidský přístup všech lidí v čele tohoto kurzu, je to, co za mě dělá tento kurz jedinečný, neskutečně příjemný a člověk se díky tomu opravdu těší na každý výukový blok.

Martin Slávik
student audioinženýrství, VUT v Brně

NiaDope Angelone

Jsem především hudební producent a rapper se zkušenostmi více než 12 let, ale přesto mne tento kurz dokázal obohatit o další znalosti či nové obzory ohledně zvuku a hudby jako takové. Skvělá parta lektorů na vysoké úrovni v hudební branži mi ukázala spoustu nového a vůbec nelituji, že jsem byl součástí tak skvělé věci, jako je tenhle kurz!

NiaDope Angelone (Jiří Sedláček)
hudební producent a rapper, Olomouc

Roman Šamko

Kurz hodnotím velice kladně, naučil jsem se dost věcí, vynikající lektoři a super lidi jsem strašně rád, že jsem se mohl zúčastnit. Velký dík lektorům a těším se na navazující kurz v Praze!

Roman Šamko
UFFO Trutnov

Josef Kořínek

Mohu všem vřele doporučit i těm starším, co si myslí, že všechno už vědí. Ač ročník 65, držel jsem krok s mládím, co to šlo. Výsledek pro mne velice pozitivní, co jsem nevěděl, tak to jsem se naučil, co bylo dříve děláno špatně, to jsem opravil. Budu se k tomu neustále vracet, výuka byla v širokém záběru a je co dohánět a vylepšovat. Kamarádský přístup při výuce, konzultace mimo vlastní výklad, Tak by to mělo být. Díky moc.

Josef Kořínek
Bgr SoundLite, Skuteč

Daniel Janoštík

Jako aktivnímu muzikantovi mi tento kurz pomohl nahlédnout na “druhou stranu“, tedy ke zvukařům a pomohl mi poznat technické věci, které jsem doposud znal jen teoreticky. Díky kurzu jsem poznal parádní lidi a díky výborným lektorům jsem položil první stavební kámen v pyramidě znalostí o zvukařině.

Daniel Janoštík
studiový hráč, Brno

Matyáš Vogl

Jsem velmi rád, že jsem se mohl zúčastnit tohoto kurzu v super kolektivu s kvalitními lektory. Nejvíce mě nadchly praktické cvičení a spousty zajímavých informací z teorie. Doufám, že se s klukama brzy znovu potkáme. Díky. 

Matyáš Vogl
muzikant, Havlíčkův Brod

Lubomír Čudovský

Podle mě tento kurz je určen pro všechny, co se chtějí o zvuku a jeho zpracování dovědět co nejvíce. To znamená ne jen pro začátečníky, ale i pro ty, co už se v této branži nějakou dobu pohybují, třeba jako já a pořád je tolik věcí, které jsem nevěděl a kluci na tomto kurzu mi je objasnili. Za mě super. Vřele doporučuji, stojí to zato.

Lubomír Čudovský
elektrotechnik, Vrbno pod Pradědem

Marek Mlčoch

„Kurz hodnotím velmi pozitivně, lektoři se snažili předat mnoho informací. Naučil jsem se mnoho zajímavých věcí, které, jak věřím, jsou užitečné nejen pro profesní, ale i osobní život. Lektoři jsou výborní.“

Marek Mlčoch
muzikant, HEDUPSTREAM, Opava

Ing. Jan Hejkrlík, Ph.D.

Tímto kurzem jsem si splnil klukovský sen. Vždycky jsem chtěl vědět, jak se „vyrábí“ muzika. Bylo hodně zajímavé koukat Lukášovi a Rikkimu pod ruce a pak si to všechno zkusit sám. A hlavně – když se sejde banda stejně prdlých lidí, tak se zažije neskutečná prdel! Díky kluci!

Ing. Jan Hejkrlík, Ph.D.
elektrotechnik, Žamberk